Prosjektmedarbeidere

Vestlandsforsking

Halvor Dannevig halvor.dannevig@vestforsk.no

Carlo Aall carlo.aall@vestforsk.no

Kyrre Groven kyrre.groven@vestforsk.no

Ingrid Sælensminde ingrid.salensminde@vestforsk.no

Ragnar Brevik ragnar.brevik@vestforsk.no

 

Bjerknessenteret for klimaforskning

Frede Thorsheim  Frede.Thorsheim@skolelab.uib.no

Martin Miles  martin.miles@uni.no

 

Høgskulen i Sogn og Fjordane

Lisbeth Dahle  Lisbeth.Dahle@hisf.no

Rune Aa  rune.aa@hisf.no

 

Finansielle partnere:

Statens landbruksforvaltning (SLF)

Gunn Eide  gunn.eide@slf. dep.no.

 

Regionale Forskningsfond – Vestlandet

 

Norges vassdrags- og energidirektorat (NVA)

 

Hordaland Fylkeskommune

Magnar Bjerga Magnar.Bjerga@hfk.no

Signe Vinje Signe.Vinje@hfk.no

Marit Rødseth Marit.Rodseth@post.hfk.no

 

Sogn og Fjordane Fylkeskommune

Elisabeth Veivåg Helseth elisabeth.veivag.helseth@sfj.no

 

Møre og Romsdal Fylkeskommune

Guri Bugge  Guri.Bugge@mrfylke.no

 

Brukerpartnere:

Fylkesmannen i Sogn og Fjordane

Stensvand Haavard  fmsfhst@fylkesmannen.no

Eline Orheim  fmsfeor@fylkesmannen.no

 

Fylkesmannen i Hordaland

Marianne Bøe  fmhombo@fylkesmannen.no

Fylkesmannen i Rogaland

Evensen Gry gry.evensen@fmro.no

Aase Tonje Fjermestad tonje.f.aase@fmro.no

 

Fylkesmannen i Møre og Romsdal

 Renate Frøyen Renate.Froyen@fmmr.no

Stine Sætre stine.saetre@fmmr.no

 

Naustdal kommune

Arne Kringlen Arne.Kringlen@naustdal.kommune.no

Stavanger kommune

Hugo Kind hugo.kind@stavanger.kommune.no

 

Sandnes kommune

Signe Joachimsen signe.joachimsen@sandnes.kommune.no

 

Fjell kommune

Bjarne Ulvestad  bjarne.ulvestad@fjellvar.as

Roy Hansen roy.hansen@fjell.kommune.no